Proč Metrix consult

building a business success. concept for consulting, marketing, business, strategy and planning.Finanční, investiční a pojistné poradenství

Naše poradenství je zcela korektní. Poradcům nediktujeme, kterým produktům či bankám/pojišťovnám mají dávat přednost.

Nejvyšší důraz je kladen na Vaše požadavky, o kterých si pohovoříte s odborně proškoleným a certifikovaným poradcem, ten následně ještě využije možnosti konzultace s analytickým centrem a produktovými specialisty. Poté Vám předloží návrh, případně návrhy řešení Vašeho požadavku. Více informací


Hypotéky, půjčky

Naše zkušenosti vycházejí z více jak 20-ti leté praxe a víme, kde, jak, za kolik, známe rizika, výhody i nevýhody.

Více informací


Firemní poradenství

Chcete zvýšit loajalitu a spokojenost svých zaměstnanců? Využijte příspěvků na penzijní připojištění a životní pojištění. Dle Vašeho zadání získáme od jednotlivých producentů návrhy. Tyto nabídky zpracujeme a navrhneme Vám finální, pro Vás nejvhodnější řešení.

Chcete rozšířit svůj podnikatelský záběr pomocí investičního úvěru? Připravíme Vám ho.

Více informací


Prémiové poradenství

Zde najdete investiční příležitosti s aktivní správou portfolia s nadstandardními zisky, hypotéky a úvěry s nejnižšími úroky, stálou kontrolu Vašich aktivit.

Více informací


Broker pool

Smluvní vztah s Metrix consult je vzájemná férová dohoda. Můžeme Vám nabídnout nejvyšší provize na trhu, které se nebudou každou chvíli měnit. Spoluprací s Metrix consult získáváte perfektní zprostředkovatelský servis, zázemí silného zkušeného partnera (metodika, vzdělávání, administrativa, reklama..).

Podpoříme Vás a pomůžeme Vám vytvořit vlastní firmu, chcete li jít touto cestou, smluvně garantujeme klientský kmen!

Více informací


Kariéra

Vytváříme pracovní příležitosti. Jednáme férově, otevřeně a profesionálně. Náš tým je tvořen z kolegů, spolupracovníků, nikoliv se zaměstnanců.

Více informací