MTX prémiové poradenství

digital illustration of bull and bear

Prémiové poradenství je zcela unikátní a na trhu ojedinělá služba, která klientovi zajišťuje kompletní poradenský servis, kdy náš specialista pouze navrhne ideální, na klíč postavené portfolio finančních produktů (investice, půjčky, pojištění, spoření, bankovní produkty), a nebo optimalizuje  Vaše stávající portfolio.

Díky takovému poradenství budete zajištěni proti případným rizikům a Vaše naspořené prostředky budou přinášet nejvyšší možný, ale bezpečný výnos. Dále v případě potřeby bude zajištěna nejvýhodnější půjčka nebo refinancování a to v ideálním případě tak, aby Vaše investované prostředky přinášely vyšší výnos než půjčené prostředky, jinými slovy půjčené peníze budou stabilně vydělávat extra peníze (systém fungování bankovních institucí).

To vše Vám pouze navrhneme (poradíme), Vy si zajistíte vlastní produkty, vyberete vlastní instituce, které upřednostňujete a uzavřete na přímo smluvní vztahy.

Pokud si budete přát, rádi celý (případně část) servis zajistíme a následně budeme aktivně spravovat dané portfolio tak, aby odpovídalo aktuálním tržním podmínkám a bylo tak v nejlepší možné kondici, neboli v průběhu času zajišťovalo nejvyšší možný zisk při zajištění proti případným rizikům.