Metrix consult finanční, investiční a pojistné poradenství

male hand putting coin stack growing graph with sunlightTímto způsobem Vám pomůžeme s výběrem a následnou správou produktů pro získání a údržbu bydlení. S výběrem a správou pojistných produktů, konzultace ke stávajícím produktům, samozřejmým bonusem je naše pomoc při likvidaci pojistné události.

 

 

 

 

  • stavební spoření a půjčky ze stavebního spoření, běžné účty, spořící účty
  • půjčky na rozjezd podnikání
  • investiční produkty a programy
  • poskytujeme investiční poradenství fyzickým osobám i firmám
  • samozřejmě se věnujeme i dlouhodobým produktům jako je penzijní spoření, investiční spoření, spoření pro děti (studia, startovné do života..)
  • provádíme konzultační činnost ke všem produktům, které již máte

Významnou roli v našich životech hraje bydlení a otázka jeho financování i údržby. Protože díky více než dvacetileté praxi ve financích víme, jak prakticky fungují finanční instituce, najdeme vždy top řešení.
To se týká i Vašich současných hypoték a úvěrů. Nejste si jisti, jestli si půjčku nechat nebo refinancovat? Všechno jde spočítat.


Stejně významnou roli v životech nás všech hrají pojistné produkty. V této oblasti Vám pomůžeme s výběrem a realizací vhodného produktu s důrazem na Vaše požadavky a životní styl, ale poskytujeme i konzultace a rozbor stávajících produktů.

Všichni máme nějaké pojistky, ale víme k čemu? Víme, co máme vlastně pojištěno? Využíváme pojistku? Funguje? Je cena přiměřená?

Je třeba si uvědomit k čemu má konkrétní pojištění sloužit, jaká je Vaše momentální životní situace a odpovídá-li pojištění v danou dobu konkrétní životní situaci. S pojištěním je třeba pracovat a přizpůsobit ho momentální stavu s ohledem na cenu a potřebná krytí rizik.

Stalo se Vám, že Vaše pojišťovna nezaplatila plnou pojistnou částku, či plnění odmítla?

Pokud ano, pomůžeme Vám získat odmítnuté plné nebo částečné plnění. Stejně jako ve všech ostatních oblastech našeho poradenství, dodržujeme individuální a na míru ušitý postup pro řešení Vaší situace.


Máte ve svých financích chaos? Chcete se připravit na důchod? A ještě předtím se postarat o děti? Chcete mít jistotu, že nepřicházíte někde o peníze? Hodí se Vám finanční plán.