Metrix consult broker pool

male worker walking on the road and find two signpost with two choices to success or failure

Na telefonu je pro Vás připravena asistentka s přístupy do všech systémů pro praktickou radu, či vyhledání informací o klientovi, u kterého právě jste.

Pokrytí celého trhu včetně realit. Spojením s Metrix consult získáváte jistotu, že pro každého najdete vhodný produkt a to výběrem z širokého množství vhodných a stabilních partnerů. Zároveň Vám pomůžeme s výběrem partnera díky znalostem vnitřních procesů jednotlivých producentů. Společnost Metrix consult je aktivní i na realitním trhu.

Nejvyšší provize na trhu Vám můžeme dát, protože se o ně nebudete dělit s žádným rádoby nadřízeným, který pro Vás nemá vůbec žádnou přidanou hodnotu. Tyto provize Vám vyplatíme každé dva týdny.

Respekt. Kariérní růst je jen Vaše věc. Metrix consult Vás podpoří, ať se budete věnovat více hypotékám, pojišťování, nebo komplexnímu poradenství. Chcete li budovat tým, či se stát specialistou na jednu oblast trhu, nebo pracovat s finančním plánem, je zcela na Vás. V každé oblasti Vás dokážeme a budeme podporovat.

Jak to probíhá? Na první schůzce si řekneme, na jaké úrovni by měla naše spolupráce být. Na druhou schůzku Vám na základě prvního rozhovoru vypracujeme nabídku, kterou vzájemně vyladíme.

Smlouva o spolupráci je vzájemně vyvážená dohoda, ať jste začátečník či zkušený odborník. Smlouvou s Metrix consult Vám garantujeme klientský kmen, perfektní zprostředkovatelský servis, metodiku, vzdělávání, administrativu, správu obchodů a klientského kmene, informace, nástroje. Zároveň můžete zdarma využít ke své práci pracovní prostory v sídle firmy.